Elimdefazla.com’da İlan vermek 1 dakikanızı bile almayacak kadar kısa ve basittir.

Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminden sonra bireysel üyeler Ücretsiz İlan Ver linkine tıklayıp hemen ücretsiz ilan verebilirler.Sitemizde tüm hizmetler ücretsizdir. Dopingler sembolik olrak 1 TL yapılmış ve Ücret alınmayacaktır.1 tl sistemin işlemesi için bir prosedürdür. İlanınız tarafımızdan incelendikten sonra yayına alınır. Onay süreci en fazla 12 saattir.

Kurumsal üyeler Üyelik işleminden sonra üyelik panelindeki Mağazam Linkine tıklarak mağaza açabilir ve aynı şekilde Ücretsiz İlan Ver Linkine tıklayıp ücretsiz ilan verebilirler. Mağaza açarken yıılık olarak işaretleyip devam ediniz. Sitemizde tüm hizmetler ücretsizdir. Dopingler sembolik olrak 1 TL yapılmış ve Ücret alınmayacaktır. 1 tl sistemin işlemesi için bir prosedürdür.. İlanınız tarafımızdan incelendikten sonra yayına alınır. Onay süreci en fazla 12 saattir.

Aşağıda Üyelik işlemleri için demo üye oluşturlmuş ve yol gösterici bir video olması düşüncesiyle yayınlanmıştır. Sırasıyla aşamaları inceleyebilirsiniz.

 

Üyelik ve Mağaza İşlemleri

İlan Verme İşlemleri

İlanın Yayınlanmış Hali İlk Görünüm