Elimdefazla.com Ülkemizde hakettiği yeri almak için tüm sosyal medya ( facebook, Instagram, Google Plus gibi)  ve internet portallarında (google ve yüksek ziyaretçiye sahip internet siteleri)  reklam verecektir ( Ulusal tv reklamları sözü şu an veremiyoruz). Ancak bu işlemin gerçekleşmesi için sitemizdeki ilan sayısının makul sayıya ulaşması beklenmektedir. Tüm reklam platformlarında verilecek reklamlarımızda siz değerli üyelerimizin en fazla ilan ekleyenler arasından seçilen ilanlar referans gösterilecektir.Siznle irtibata geçilerek uygun gördüğünüz 1 veya birkaç ilanınızı bizler ücretsiz reklam vereceğiz.

ElimdeFala.com tecrübesiyle kullanıcılarına her geçen gün daha kaliteli hizmet sunan Emlak, Vasıta, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma konut projeleri ile güncel ve detaylı ilanlarıyla tüm kategorilerdeki  alıcıları satıcıları bir araya getiriyor.

Sunduğu kullanım kolaylığıyla, hem ilan verenlerin; hem de ilan arayanların işini kolaylaştıran portal, bu kapsamda kendini geliştirmeye ve yeni ürünler sunmaya devam edecek.

Elimdefazla.com’ da reklamlarınız; Vasıta, Emlak, Alışveriş. Hayvanlar Alemi, İş Makineleri & Sanayi, Hizmet, Kariyer, Firma konut projeleri kategorilerinde, farklı seçeneklerdeki reklam alanlarında yayımlayabilirsiniz. Sizin sitemizde yayınladığınız reklamlarınız, bizim vereceğimiz reklamlarla kolay ve hızlı sonuçlar elde etmeniz için desteklenecektir.