Elimdefazla.com İlan sitemiz hakkında
İlan sitesi kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak Elimdefazla.com’u kurmaya karar verdik. Emlak ilan sitesi, vasıta ilan sitesi, alışveriş ilan sitesi, hizmet ilan sitesi, iş makineleri ve sanayi ilan sitesi, hayvanlar alemi ilan sitesi, alışveriş ilan sitesi sitesi kısaca bütün kategorileri kapsamasını istedik. Elimdefazla.com son zamanlarda sadece ilan değil ikinci el eşya alım satımının yapıldığı, nakliye ilanından tutun, büyük inşaat projelerine kadar bütün ticaretin döndüğü mecralar olmaya başlayacak. Biz bu projeden önce de şimdide internette ticaretle meşgulüz. Hem internette birikmiş tecrübemizle Ülkemiz insanına yeni bir fırsatlar sunmak, hem de yeni bir projeye imza atmak için bu işe başladık.

Elimdefazla.com Ücretsiz ilan sitesi kararı.
2 yıldır yaptığımız AR-GE çalışması sonucunda piyasada Esnafımıza Ücretli Hizmet veren İlan Siteleri, Esnafın Müşterisine Ücretsiz Hizmet vererek hem büyük bir Adaletsizlik yapmaktadadırlar hemde her Yıl Esnafımızın Müşterisini elinden almaktadadırlar. Bu Haksızlığa bir nebzede dur diye bilmek amacıyla Elimdefazla.com ücretsiz ilan sitesini kurmaya ve Esnafımıza Ücretsiz Hizmet vermeye karar verdik.Temmuz 2019 tarihinde yayın hayatına başladık yayın hayatına başladığımız günden beri güzel tepkiler aldık. Siz değerli kullanıcılarımızın ilgi ve yönlendirmesi ile sürekli daha ileriye gideceğimize inanıyoruz. Ücretsiz ilan sitesi kararı en başından beri verilmiş bir karardır. Dayanabildiğimiz yere kadar da ücretsiz ilan sitesi olmaya devam edeceğiz.

Memleketimize fayadalı olacağını düşündüğümüz Elimdefazla.com projemizde kararlıyız.
Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir ticaret mecrası olduğunu düşünüyoruz.
2019 yılında başladığımız projemize hiç dış destek ve sermaye almadık. Kendi imkan ve emeğimiz ile iş yapmaya devam ediyoruz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.

Herkesin aklına gelen şu sorunun cevabını vermek istiyoruz. Peki nasıl para kazanmayı amaçlıyorsunuz?
Cevap: Elimdefazla.com’da ilan vermek hiç zaman ücretli olmayacak her üye ücretsiz ilanına en az bir resim ekleyebilecek.Bunun sözünü veriyoruz. Dayanabildiğimiz kadar (sunucu ve teknik masrafları karşılayabilecek durumda olduğumuz sürece ki bu yaklaşık 5.000 ilan ediyor) tüm mağaza ve doping hizmetlerinide ücretsiz vereceğiz. Eleman, Ekipman, Bakım ve Sunucu masraflarımızı sitemize aldığımız dış reklamlardan ve google reklamlarından suspanse etmeyi amaçlıyoruz.İlan sitemizde mağaza ve dopingler ücretli olma zorunda kalsa bile piyasada emsallerinin çok çok altında ücretli olacağının sözünü veriyoruz. Şu an bu işe gönül vermiş ve ek gelirleri olan yazılım konusunda bilgili 2 kişiyiz. Hedefimiz bu işte prestij kazanmak ve yeni projelere imza atmak. Teklif ve önerilere açığız. Samimiyetimize inanacağınızı ümit ediyor ve hayırlı, bol kazançlar diliyoruz..

Felsefemiz;
” Önceliğimiz insanları kazanmak, insanların güvenini ve saygısını kazanmaktır. Rızık ardından gelir ”
” Risk olmadan Rızık olmaz ”
” Sıra dışı bir şey değil, sadece işimizi yapacağız “