Toki bekleyenlere müjdeli haber

Toki bekleyenlere müjdeli haber

30 Kasım 2020 tarihinde oluşturuldu.

TOKİ tarafından ev sahibi olma hayali kuranlar için bin 560 yeni konut projesi yapılacak.

EYLÜL AYINDA DA TOKİ KONUT ÜRETECEK!

Uygun peşinat ve taksit imkanı sunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) bin 560 yeni konut projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan alt gelir ve orta gelir seviyesindeki vatandaşları kira derdinden kurtaracak.

MARDİN’DE VATANDAŞLAR KONUT SAHİBİ OLACAK

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi’nde “Mardin İli, Savur İlçesi, Gazi Mahallesi 157 Adet Konut , 1 Adet Cami ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi” ihale adıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 157 konut için ihale yapılacak. İhale 3 Eylül 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

AKSARAY’DA EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİ SEVİNDİRECEK PROJE!

Bir başka ihalede Aksaray için yine aynı adreste “Aksaray ili Güzelyurt ilçesi 47 adet konut, 1 Adet 3 dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi” adıyla 12 Eylül 2019 tarihinde saat 14:30 yapılacak. TOKİ tarafından yapılacak olan ihale hakkında yapılan açıklamada, “Aksaray İli Güzelyurt İlçesi 47 Adet Konut, 1 Adet 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.” denildi.

İSTANBUL’DA KONUT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN BİN 356 KONUT YAPILACAK!

25 Eylül 2019 tarihinde İstanbul’da konut sahibi olmak isteyenler için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, “İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi 1. Etap 598 Adet Konut ve 1 Adet Camii İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatı İşi” adıyla ihale yapılacak.  İhale saat 14:30’da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

Ayrıca İstanbul’da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için “İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi 2.Etap 758 Adet Konut, 24 Adet Dükkan, 1 Adet Okul ve 1 Adet Camii İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatı İşi”

Blog Kategorileri

ACİL SATILIK Hemen acil satılık ürünlere göz atın... FİYATI DÜŞENLER Fiyatı düşen ürünleri kaçırmayın... SON 24 SAAT ÜRÜNLERİ 1 gün içerisinde eklenen ürünler...

İlan Listesi