ElimdeFazla.Com da Ticaret Keyfi

ElimdeFazla.Com da Ticaret Keyfi

30 Kasım 2020 tarihinde oluşturuldu.

ElimdeFazla.com  2019 temmuz ayında yayına geçti. Amacımız Türkiye’de tüm insanlarımızın satmak istedikleri, kiralamaya vermek istedikleri ürün ve hizmetleri, yine almak isteyen, kiralamak isteyen, hizmet arayan, eleman arayan insanlarımızla buluşturmak.

Türkiye’nin en büyük ilan sitesinin sahibinden.com  olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Tüm piyasayı elinde tutan tekel oluşturmuş bir firmadır. Aylık kazançları milyonlarla ölçülüyor. 1 ilan için maliyetiniz resimli olursa 30 Tl den başlıyor. Doping isterseniz ( öne çıkarma, vitrin, kategori, güncelim gibi takviye görünürlük işlemleri ) 1 ilan için haftalık 200-500 tl ye ulaşan rakamlar isteniyor. Mağaza açmak yıllık en az 1500 tl den başlıyor.

Biz bunları görerek, daha doğrusu yaşayarak Ülkemiz ücretsiz bir ilan sitesi kurmayı görev bildik. Belkide diyorsunuz bedava hiç bir iş yapılmaz. Doğrudur, ancak dayanabildiğimiz kadar ücretsiz olacak. Şunu garanti ediyoruz; temmuz 2019 da sitemiz açıldı ve temmuz 2010 ye kadar tüm kategorilerde ilan, resim, doping sınırlaması olmadan istediğiniz kadar ÜCRETSİZ İLAN verebilirsiniz. Buna Mağaza açmak ta dahildir.Google, facebook gibi internet mecralarında, gazete, dergi, el ilanları yerel basın reklamları ( ulusal basın reklamları söz veremiyoruz) tarafımızdan yapılacak. Bunu açıklama sebebimiz reklamlarımızda örnek ilan ve mağaza profillerini sizden izin alarak kullanacağız.Dolayısıyla sizin ürün, hizmet ve/veya mağazanızın reklamı olacak. Taahhüt ettiğimiz süre sonunda bile her üye ne olursa olsun en az 3 ilan ve her ilanına en az 1 resim ücretsiz olarak yayınlayabilecek. Mağaza açma ücretlerini, doping ücretlerini rakiplerimizin yarı fiyatlarına olcağına söz veriyoruz. Bu durumda bile sitemizin tanınması, yaygınlaşması için verdiğimiz reklamları  firma, ürün ve hizmet bazlı olarak yine sizlerin iznini alarak sizlerin reklamını yapacağız.

ElimdeFazla.Com da Ticaret Keyfi

 

 

Blog Kategorileri

ACİL SATILIK Hemen acil satılık ürünlere göz atın... FİYATI DÜŞENLER Fiyatı düşen ürünleri kaçırmayın... SON 24 SAAT ÜRÜNLERİ 1 gün içerisinde eklenen ürünler...

İlan Listesi